Články k utkání

Doma Vlašim

V posledním utkání sezony jsme podali solidní výkon, který byl ovlivněn několika omluvenkami, ke kterým se během zápasu přidaly dvě zranění, takže jsme dohrávali bez možnosti vystřídání. To byl také asi hlavní důvod proč jsme neudrželi nadějný poločasový výsledek. Soupeř měl více sil a výhru si nakonec zasloužil. Pochvala všem za hru a bojovnost.

Velim  -  Vlašim  3 : 6  ( 2 : 2 ) branky : Nádějka 2x, Korky.

Brandýs

Utkání jsme začali smolně, Pajka krásně zavěsil, ale do špatné branky, pozitivum je že to neřešil a odehrál výborný zápas. Druhá branka v páté minutě a to už vypadalo na debakl, ale postupem času jsme se dostali do hry, ke konci poločasu jme už byli lepším týmem, bohužel šance opět nevyužity. Celý druhý poločas jsme byli fotbalovější, domácí bránili a hrozili jen z brejků, ale my nejsme schopni střílet branky ani z nejvyloženějších šancí a že jich bylo. Pozitivum, prali jste se o výsledek až do konce a chtěli uhrát alespoň bodyes. Celkově výsledku škoda, ale se hrou a nasazením spokojenost.

Brandýs  -  Velim  3  :  2  ( 2 : 0 )  branky : Šíma, Honzin.

Doma Hořovicko

Po všech stránkách povedené utkání, troufnu si říci že po celé utkání jsme byli lepším týmem a tentokrát jsme si opravdu zasloužili vyhrát. Potěšující je, že všechny branky vstřelili útočníci. Když  plníme pokyny a přidáme zaujetí a chuť do hry jsme schopni odehrát pěkné zápasy. Pochvala všem !!!

Velim - Hořovicko  4 : 2  ( 3 : 1 )  branky : Štěpíno 2x, Víťa 2x.